Uitslag 2013

Hieronder volgen Schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, skûtsjes, visserijschepen en vrije klasse

Grote Klippers

 

Hoge Wier2:19:383:05:115:24:49

1

Eensgezindheid2:30:143:21:035:51:17

2

Bohème2:26:273:27:095:53:36

3

Korevaer3:29:27
Aldebaran2:44:554:00:466:45:41
Broedertrouw2:44:204:15:507:00:10
Nil Desperandum3:01:014:03:107:04:11
Bree Sant2:59:334:20:127:19:45
Nirwana3:14:524:22:517:37:43
Pouwel Jonas3:06:434:43:527:50:35
Rival3:23:494:36:508:00:39
Waddenzee3:29:324:58:538:28:25
Suydersee3:34:075:01:008:35:07
Atalanta3:22:215:25:208:47:41
Gulden Belofte3:46:495:10:338:57:22

Grote Tjalken

Voorwaarts2:26:393:00:125:26:51

1

Overwinning2:28:553:17:195:46:14

2

Hollandia2:43:173:50:176:33:34

3

Nova Cura3:00:483:58:066:58:54
Noordstar3:15:024:25:067:40:08
Vertrouwen3:18:514:32:397:51:30
Anna Mijntje 3:22:364:50:488:13:24
Rederijker3:12:365:20:168:32:52
Vrouw Dina3:26:255:30:348:56:59
Linquenda3:25:035:58:489:23:51
Albatros3:46:126:00:109:46:22

Kleine Klippers

Nicolaas Mulerius2:41:593:35:556:17:54

1

Willem Jacob2:46:283:40:456:27:13

2

Zwarte Valk2:43:393:57:456:41:24

3

Najade2:58:533:43:476:42:40
Avontuur (1)2:57:354:03:167:00:51
Verwondering3:16:123:45:107:01:22
Maria3:16:544:09:157:26:09
Lauwerszee3:09:244:37:427:47:06
Catharina van Mijdrecht3:28:554:51:188:20:13

Kleine Tjalken

Pelikaan3:12:542:42:545:55:48

1

Maatje3:48:063:19:287:07:34

2

Volharding3:53:303:46:027:39:32

3

Jacobsschelp4:59:394:00:399:00:18
Vrouwe Cornelia4:57:385:46:5810:44:36

Lemmer aken etc.

Brandende Liefde2:14:292:39:094:53:38

1

LE47 Kentskele2:24:212:48:225:12:43

2

ZA22:24:142:55:185:19:32

3

MK72:47:413:08:485:56:29
Teuntje2:55:303:38:196:33:49

Skûtsjes

Harmonie3:18:413:00:216:19:02

1

Geertje Rosa3:09:053:47:396:56:44

2

Visserijschepen

AM13:39:503:02:496:42:39

1

BU594:11:162:50:067:01:22

2

VD1724:27:414:00:118:27:52

3

VD844:34:224:21:358:55:57
VD2414:31:394:33:559:05:34
WR544:32:305:52:2010:24:50

Vrije Klasse

Bibber2:52:272:19:325:11:59

1

Jan Krul2:48:572:32:315:21:28

2

BU173:12:372:25:515:38:28

3

Lange Wapper4:23:532:43:427:07:35