Uitslag 2017

Ingeschreven zijn 59 schepen: Alida, AM1, Anna, Avontuur, Balder, Bibber, Bohme, Bree Sant, Broedertrouw, BU17, BU20, BU59, Eben Ha’zer, Eendracht, Eensgezindheid, Fosta, Frans Horjus, Grote Jager VA180, Gulden Belofte, HN11, Jacobsschelp, Lauwerszee, LE47 Kentskele, Linquenda, Maria, Mon DŽsir, Najade, Nicolaas Mulerius, Nicolaas Mulerius, Nirwana, Noordstar, Noordster, Pallieter, Robbe, Saffier, Sanne Sophia, Sanne Sophia, Stormvogel, Strijd, VD17, VD172, VD241, Vertrouwen, Verwisseling, Vliegende Hollander, Vrijheid, Vrouw Dina, Vrouwe Francina, Welvaart, Willem Jacob, Windjammer, WON119, ZA1 (De Jager), ZA3 (Thresoor), Zorg met vlijt, Zuiderzee, Zwarte Valk.

Hieronder volgen schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, visserijschepen, skûtsjes en vrije klasse

Grote Klippers

Bohème01:50:4402:36:5204:27:361
Willem Jacob02:08:5502:49:2704:58:222
Welvaart02:05:4202:55:5505:01:373
Broedertrouw02:20:0003:08:2405:28:24
Zwarte Valk02:28:4103:01:2405:30:05
Strijd02:41:3902:50:0505:31:44
Nicolaas Mulerius02:32:0003:01:5905:33:59
Alida02:26:1803:11:2205:37:40
Vrijheid02:48:3103:01:3805:50:09
Mon Désir02:52:2002:59:2705:51:47
Bree Sant02:40:2803:24:2006:04:48
Nirwana02:43:4203:25:2106:09:03
Nil Desperandum02:44:0003:30:3106:14:31
Gulden Belofte02:58:3803:26:1406:24:52
Vliegende Hollander03:09:0403:41:3806:50:42
Frans Horjus03:19:1503:43:3207:02:47
Sanne Sofia05:24:24

Grote Tjalken

Voorwaarts01:54:5402:42:1504:37:091
Pallieter02:04:0702:53:1104:57:182
Zorg met Vlijt02:00:2702:57:3704:58:043
Vertrouwen02:20:2203:07:4005:28:02
Eendracht02:27:3203:00:3005:28:02
Fosta02:36:3203:01:2405:37:56
Balder02:46:1402:59:0505:45:19
Vrouw Dina02:44:4003:33:3306:18:13
Verwisseling03:00:3503:21:1806:21:53
Noordster03:01:3903:26:4106:28:20
Noordstar02:52:2803:53:2406:45:52
Linquenda04:33:14

Kleine Klippers

Najade02:22:2202:51:3305:13:551
Lauwerszee02:45:0203:22:0406:07:062
Maria02:48:023
Anna01:02:23

Kleine Tjalken

Zuiderzee01:48:2604:49:5106:38:171
Jacobsschelp02:05:0705:23:3907:28:46

Lemmer aken etc.

ZA1 (De Jager)01:33:2102:13:0103:46:221
Grote Jager VA18001:40:4702:14:2303:55:102
Brandende Liefde01:45:3202:21:4004:07:123
LE47 Kentskele01:41:2502:36:3504:18:00

Visserijschepen

Thresoor01:31:08
WON11901:40:5003:25:0305:05:531
HN1101:39:2103:30:3805:09:592
BU5901:41:1803:55:1605:36:343
BU2001:40:0204:01:4505:41:47
AM101:45:2104:17:0006:02:21
VD17201:50:4104:32:1606:22:57
VD1704:03:02
WR5401:49:58
VD24101:58:41

Skûtsjes

Stormvogel02:06:5002:34:1504:41:051
Vrouwe Francina01:51:542

Vrije Klasse

Robbe01:35:3803:12:2404:48:021
BU1701:33:4003:40:5305:14:332
Bibber01:54:4804:55:2206:50:103
Windjammer04:47:00