Uitslag 2018

Ingeschreven zijn 53 schepen: Alida, AM1, Auwe Neel, Avontuur, Balder, Beantra, Bibber, Bohéme, Bontekoe, Brandende liefde, Bree Sant, Broedertrouw, BU17, BU59, Deinemeid, Eendracht, Eensgezindheid, Eenvoud, Fosta, Grote Jager VA180, Gulden Belofte, HN11, Jacobsschelp, Jan Krul, Johanna Engelina, LE47 Kentskele, Linquenda, Mon Désir, Najade, Nicolaas Mulerius, Nil Desperandum, Nirwana, Noordhoek/HN7, Noordster, Overwinning, Rival, Saffier, Stormvogel, Strijd, Teuntje, VD17, VD172, VD8 (Catharina), VD241, Vertrouwen, Verwisseling, Voorwaarts, Vriendschap (m), Vrijheid, Waterwolf, Willem Jacob, WON119, ZA1 (De Jager), Zuiderzee.

Hieronder volgen schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, visserijschepen en overigen

Hierbij merken wij op dat we bij de 2e start van zondag in de Mêlee een schip hebben gemist Dat is aan de hand van foto’s gereconstrueerd.

Grote Klippers

Bohème03:41:4403:37:3607:19:201
Eensgezindheid04:00:0903:46:0007:46:092
Nicolaas Mulerius04:03:2803:50:0507:53:333
Alida03:57:1603:57:5607:55:12
Johanna Engelina04:29:0303:57:3208:26:35
Bree Sant04:23:4504:04:3608:28:21
Broedertrouw04:36:2504:22:2108:58:46
Bontekoe04:58:1605:10:0010:08:16
Waterwolf04:24:2105:54:4510:19:06
Rival05:09:3705:20:1010:29:47
Strijd04:32:2205:53:0010:36:22
Nil Desperandum04:50:4805:46:5810:36:48
Beantra04:48:3605:48:5810:37:34
Vriendschap05:48:4805:40:5011:29:38
Mon Désir04:14:48
Nirwana04:44:42
Gulden Belofte05:43:40

Grote Tjalken

Overwinning03:34:1903:10:2006:44:391
Voorwaarts03:38:3603:07:1306:45:492
Eenvoud03:35:4803:50:4807:26:363
Balder04:25:4203:41:1908:07:01
Fosta04:28:3804:12:2208:41:00
Vertrouwen04:40:3005:23:3010:04:00
Verwisseling05:43:5005:44:1011:28:00
Noordster05:45:3505:50:3011:36:05
Eendracht04:38:10
Linquenda

Kleine Klippers

Deinemeid03:28:0303:45:1207:13:151
Willem Jacob04:27:5904:08:0808:36:072
Najade04:42:5305:05:0509:47:583
Vrijheid04:52:0905:40:0010:32:09
Auwe Neel05:35:50

Kleine Tjalken

Stormvogel03:45:5703:14:0006:59:571
Jacobsschelp04:38:322
Zuiderzee04:41:483

akeN

Brandende Liefde03:15:1202:36:4005:51:521
ZA1 (De Jager)03:07:2402:57:1506:04:392
Grote Jager VA18003:15:4102:52:5506:08:363
LE47 Kentskele03:43:4003:10:0006:53:40
Teuntje

Bibber

04:36:31

 

 

04:16:27

Visserijschepen

HN1103:32:30 1
AM103:46:072
VD24103:52:413
VD1703:49:28 
BU5903:59:23
HN7/Noordhoek06:57:50
VD17205:00:13

 

Overigen

BU1703:24:1104:21:4207:45:531
Jan Krul03:30:1604:32:0508:02:212
WON11903:42:543