Uitslag 2016

Ingeschreven zijn 59 schepen: Albatros (rood), Alida, AM1, Anna, Atalanta, Avontuur 2, Bohème, Bontekoe, Brandende Liefde, Broedertrouw, BU17, BU20, BU59, Catherina van Mijdrecht, Eben Haezer, Eensgezindheid, Fosta, Frans Horjus, Gulden Belofte, HN11, Hoge Wier, Hollandia, Jacobsschelp, Jan Krul, Lange Wapper, LE47 Kentskele, Linquenda, Lutgerdina Smeltekop, Maria, Mon Desir, Nicolaas Mulerius, Nil Desperandum, Nirwana, Noordster, Overwinning, Res Nova, Rival, Robbe, Saffier, Sanne Sofia, Stormvogel, Strijd, Teuntje, VD172, VD241, VD84, Vertrouwen, Verwondering, Vliegende Hollander, Volharding, Voorwaarts, Vrouw Dina, Vrouwe Cornelia, Willem Jacob, WON119, WR54, ZA1 (De Jager), Zwarte Haan, Zwarte Valk.

Hieronder volgen schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, visserijschepen, skûtsjes en vrije klasse

Grote Klippers

Bohème04:10:4201:11:0905:21:511
Hoge Wier04:00:2701:24:0205:24:292
Eensgezindheid03:56:2201:30:5805:27:203
Broedertrouw04:01:2601:31:2705:32:53
Willem Jacob04:05:3501:30:5405:36:29
Zwarte Valk04:14:5801:32:5605:47:54
Nil Desperandum04:13:1601:46:3105:59:47
Alida04:38:4701:44:3206:23:19
Vliegende Hollander04:27:0702:00:1006:27:17
Strijd04:52:0001:52:5206:44:52
Sanne Sofia04:25:3702:53:5107:19:28
Avontuur 201:39:28
Mon Desir01:43:45
Nirwana01:44:11
Rival01:48:30
Bontekoe01:51:00
Gulden Belofte01:57:39
Frans Horjus01:59:45

Grote Tjalken

Overwinning03:51:1301:16:5205:08:051
Hollandia03:50:2901:23:2805:13:572
Voorwaarts03:53:3101:21:2405:14:553
Albatros (rood)04:16:1701:42:4305:59:00
Fosta04:27:3501:39:2306:06:58
Zwarte Haan04:25:0001:50:3606:15:36
Vrouw Dina01:41:28
Vertrouwen01:42:58
Noordster02:06:00
Res Nova02:07:35

Kleine Klippers

Nicolaas Mulerius03:52:1201:27:4005:19:521
Verwondering04:15:5301:35:4905:51:422
Anna01:53:223
Maria01:54:36

Kleine Tjalken

Volharding04:31:3101:49:4106:21:121
Jacobsschelp05:03:2002:28:3807:31:582
Vrouwe Cornelia05:25:3402:34:4308:00:173
Eben Haezer05:36:14

Lemmer aken etc.

ZA1 (De Jager)03:25:5601:06:4104:32:371
LE47 Kentskele03:35:2601:16:0804:51:342
Brandende Liefde03:41:2201:13:3104:54:533
Teuntje03:44:1001:36:3705:20:47
Catherina van Mijdrecht01:43:40

Visserijschepen

BU2004:22:4001:44:1806:06:581
HN1104:15:5101:56:5206:12:432
AM104:25:3501:47:2706:13:023
BU5904:28:0502:03:5206:31:57
WON11904:42:5001:49:5406:32:44
VD24104:41:5002:11:5506:53:45
VD17204:48:4402:09:0506:57:49
VD8405:16:1602:18:0107:34:17
WR5404:58:52

Skûtsjes

Lutgerdina Smeltekop03:47:4501:25:1905:13:041
Stormvogel03:53:2101:22:5505:16:162

Vrije Klasse

BU1703:56:4201:42:1005:38:521
Robbe04:39:5101:49:2006:29:112
Jan Krul04:47:5001:51:0506:38:553
Lange Wapper04:47:3602:17:0807:04:44