Uitslag 2019

Uitslag Zaterdag Visserijschepen

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
HN 11 11:04:40 15:39:20 04:34:40 1
AM 1 11:03:46 15:51:35 04:47:49 2
VD 17 11:02:41 15:51:31 04:48:50 3
VD 241 11:03:05 16:02:21 04:59:16 4
Waterton LD1 11:08:37 16:17:20 05:08:43 5
VD 84 11:01:18 16:30:41 05:29:23 6

Uitslag Zaterdag Lemster Aken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
ZA 1 [De Jager] 12:00:55 15:50:07 03:49:12 1
Grote Jager [VA 180] 12:03:10 15:55:44 03:52:34 2
Brandende Liefde 12:00:02 15:57:36 03:57:34 3
LE 47 Kentskele 12:01:29 16:17:07 04:15:38 4

Uitslag Zaterdag Kleine Klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Najade 12:04:55 16:56:12 04:51:17 1
De Verwondering 12:04:55 17:09:17 05:04:22 2
Catharina van Mijdrecht 12:08:16 18:00:00 05:51:44 3

Uitslag Zaterdag Grote klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
La Bohéme 12:00:40 16:06:38 04:05:58 1
Eensgezindheid 12:01:21 16:14:01 04:12:40 2
Deinemeid 12:02:59 16:16:08 04:13:09 3
Willem Jacob 12:13:11 16:28:50 04:15:39 4
Broedertrouw 12:03:28 16:23:36 04:20:08 5
Alida 12:02:29 16:24:49 04:22:20 6
Nicolaas Mulerius 12:00:20 16:31:24 04:31:04 7
Johanna Engelina 12:07:20 16:40:22 04:33:02 8
Zwarte Valk 12:14:47 16:53:48 04:39:01 9
Vriendschap 12:08:06 16:47:21 04:39:15 10
Bree Sant 12:01:02 16:48:06 04:47:04 11
Strijd 12:40:20 17:30:00 04:49:40 12
Nil Desperandum 12:16:55 17:11:11 04:54:16 13
Mon Désir 12:15:40 17:13:31 04:57:51 14
Meridiaan 12:05:33 17:09:08 05:03:35 15
Rival 12:09:55 17:14:25 05:04:30 16
Bontekoe 12:01:50 17:07:38 05:05:48 17
Nirwana 12:08:30 17:18:56 05:10:26 18
Gulden Belofte 12:12:09 19:00:00 06:47:51 19

Uitslag Zaterdag Kleine Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Stormvogel 11:09:41 15:11:18 04:01:37 1
Pelikaan 11:05:45 15:20:30 04:14:45 2
Jacobsschelp 11:34:00 17:45:00 06:11:00 3
Eben Haezer 11:16:14 20:00:00 08:43:46 4

Uitslag Zaterdag Grote Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Eenvoud 12:02:14 16:05:09 04:02:55 1
Voorwaarts 12:04:05 16:09:21 04:05:16 2
Overwinning 12:02:55 16:11:57 04:09:02 3
Hollandia 12:06:24 16:18:04 04:11:40 4
Vertrouwen 12:07:10 16:44:10 04:37:00 5
Eendracht 12:00:47 16:38:44 04:37:57 6
Fosta 12:00:11 16:53:08 04:52:57 7
Balder 12:11:46 17:11:17 04:59:31 8
Verwisseling Geen tijd 9
Linquenda Geen tijd 10

Uitslag Zaterdag Overig

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Thresoor ZA3 11:08:14 15:21:06 04:12:52 1
BU37 11:06:33 15:25:12 04:18:39 2
QJ1 11:01:52 15:22:52 04:21:00 3
BU17 11:04:44 15:29:14 04:24:30 4
Bibber 11:13:35 15:46:52 04:33:17 5

Uitslag Zondag Visserijschepen

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
HN 11 10:31:45 13:07:22 02:35:37 1
Waterton LD1 10:39:50 13:45:14 03:05:24 2
AM 1 10:32:38 13:45:31 03:12:53 3
VD 17 10:32:54 13:59:04 03:26:10 4
VD 241 10:32:17 13:59:04 03:26:47 5
VD 84 10:30:53 14:20:07 03:49:14 6

Uitslag Zondag Lemster Aken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
ZA 1 [De Jager] 11:31:28 13:39:42 02:08:14 1
Grote Jager [VA 180] 11:30:49 13:40:27 02:09:38 2
LE 47 Kentskele 11:30:28 13:44:55 02:14:27 3
Brandende Liefde 11:30:04 13:45:16 02:15:12 4

Uitslag Zondag Grote klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Zwarte Valk 12:17:45 14:33:50 02:16:05 1
Deinemeid 11:52:52 14:10:25 02:17:33 2
Willem Jacob 11:49:45 14:08:37 02:18:52 3
Nil Desperandum 12:18:22 14:38:46 02:20:24 4
Meridiaan 12:40:26 15:01:06 02:20:40 5
La Bohéme 11:40:37 14:03:03 02:22:26 6
Alida 11:46:07 14:09:38 02:23:31 7
Nicolaas Mulerius 11:47:26 14:13:28 02:26:02 8
Nirwana 12:14:48 14:43:16 02:28:28 9
Broedertrouw 11:52:47 14:23:37 02:30:50 10
Vriendschap 12:31:01 15:04:02 02:33:01 11
Mon Désir 11:55:47 14:30:49 02:35:02 12
Bree Sant 12:04:28 14:42:39 02:38:11 13
Rival 12:01:33 14:39:45 02:38:12 14
Eensgezindheid 11:43:49 14:22:05 02:38:16 15
Strijd 12:13:40 14:56:45 02:43:05 16
Johanna Engelina 11:47:06 14:33:47 02:46:41 17
Bontekoe 11:59:12 14:45:58 02:46:46 18
Gulden Belofte 11:44:15 15:07:14 03:22:59 19

Uitslag Zondag Kleine Klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Catharina van Mijdrecht 12:15:56 14:42:39 02:26:43 1
Najade 11:33:48 14:29:10 02:55:22 2
De Verwondering 11:42:40 14:40:40 02:58:00 3

Uitslag Zondag Kleine Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Stormvogel 10:41:51 13:01:01 02:19:10 1
Pelikaan 10:37:48 13:03:18 02:25:30 2
Eben Haezer 10:50:33 14:08:28 03:17:55 3
Jacobsschelp 10:35:40 15:14:00 04:38:20 4

Uitslag Zondag Grote Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Hollandia 11:39:35 13:43:11 02:03:36 1
Eenvoud 11:36:57 13:51:11 02:14:14 2
Overwinning 11:34:07 13:57:58 02:23:51 3
Eendracht 11:35:53 14:04:47 02:28:54 4
Vertrouwen 12:02:01 14:31:03 02:29:02 5
Voorwaarts 11:33:50 14:03:03 02:29:13 6
Fosta 12:00:09 14:35:44 02:35:35 7
Balder 11:53:56 14:33:09 02:39:13 8
Linquenda Geen tijd 9
Verwisseling Geen tijd 10

Uitslag Zondag Overig

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
BU37 10:34:45 13:00:40 02:25:55 1
BU17 10:33:55 13:00:44 02:26:49 2
Bibber 10:30:30 13:01:07 02:30:37 3
Thresoor ZA3 10:30:27 13:01:29 02:31:02 4
QJ1 10:31:00 14:07:19 03:36:19 5

Uitslag Totaal Visserijschepen

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
HN 11 04:34:40 02:35:37 07:10:17 1
AM 1 04:47:49 03:12:53 08:00:42 2
Waterton LD1 05:08:43 03:05:24 08:14:07 3
VD 17 04:48:50 03:26:10 08:15:00 4
VD 241 04:59:16 03:26:47 08:26:03 5
VD 84 05:29:23 03:49:14 09:18:37 6

Uitslag Totaal Lemster Aken

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
ZA 1 [De Jager] 03:49:12 02:08:14 05:57:26 1
Grote Jager [VA 180] 03:52:34 02:09:38 06:02:12 2
Brandende Liefde 03:57:34 02:15:12 06:12:46 3
LE 47 Kentskele 04:15:38 02:14:27 06:30:05 4

Uitslag Totaal Grote klippers

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
La Bohéme 04:05:58 02:22:26 06:28:24 1
Deinemeid 04:13:09 02:17:33 06:30:42 2
Willem Jacob 04:15:39 02:18:52 06:34:31 3
Alida 04:22:20 02:23:31 06:45:51 4
Eensgezindheid 04:12:40 02:38:16 06:50:56 5
Broedertrouw 04:20:08 02:30:50 06:50:58 6
Zwarte Valk 04:39:01 02:16:05 06:55:06 7
Nicolaas Mulerius 04:31:04 02:26:02 06:57:06 8
Vriendschap 04:39:15 02:33:01 07:12:16 9
Nil Desperandum 04:54:16 02:20:24 07:14:40 10
Johanna Engelina 04:33:02 02:46:41 07:19:43 11
Meridiaan 05:03:35 02:20:40 07:24:15 12
Bree Sant 04:47:04 02:38:11 07:25:15 13
Strijd 04:49:40 02:43:05 07:32:45 14
Mon Désir 04:57:51 02:35:02 07:32:53 15
Nirwana 05:10:26 02:28:28 07:38:54 16
Rival 05:04:30 02:38:12 07:42:42 17
Bontekoe 05:05:48 02:46:46 07:52:34 18
Gulden Belofte 06:47:51 03:22:59 10:10:50 19

Uitslag Totaal Kleine Klippers

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Najade 04:51:17 02:55:22 07:46:39 1
De Verwondering 05:04:22 02:58:00 08:02:22 2
Catharina van Mijdrecht 05:51:44 02:26:43 08:18:27 3

Uitslag Totaal Kleine Tjalken

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Stormvogel 04:01:37 02:19:10 06:20:47 1
Pelikaan 04:14:45 02:25:30 06:40:15 2
Jacobsschelp 06:11:00 04:38:20 10:49:20 3
Eben Haezer 08:43:46 03:17:55 12:01:41 4

Uitslag Totaal Grote Tjalken

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Hollandia 04:11:40 02:03:36 06:15:16 1
Eenvoud 04:02:55 02:14:14 06:17:09 2
Overwinning 04:09:02 02:23:51 06:32:53 3
Voorwaarts 04:05:16 02:29:13 06:34:29 4
Vertrouwen 04:37:00 02:29:02 07:06:02 5
Eendracht 04:37:57 02:28:54 07:06:51 6
Fosta 04:52:57 02:35:35 07:28:32 7
Balder 04:59:31 02:39:13 07:38:44 8
Linquenda Geen tijd Geen tijd 9
Verwisseling Geen tijd Geen tijd 10

Uitslag Totaal Overig

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Thresoor ZA3 04:12:52 02:31:02 06:43:54 1
BU37 04:18:39 02:25:55 06:44:34 2
BU17 04:24:30 02:26:49 06:51:19 3
Bibber 04:33:17 02:30:37 07:03:54 4
QJ1 04:21:00 03:36:19 07:57:19 5