Uitslag 2019

Uitslag Zaterdag Visserijschepen

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
HN 1111:04:4015:39:2004:34:401
AM 111:03:4615:51:3504:47:492
VD 1711:02:4115:51:3104:48:503
VD 24111:03:0516:02:2104:59:164
Waterton LD111:08:3716:17:2005:08:435
VD 8411:01:1816:30:4105:29:236

Uitslag Zaterdag Lemster Aken

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
ZA 1 [De Jager]12:00:5515:50:0703:49:121
Grote Jager [VA 180]12:03:1015:55:4403:52:342
Brandende Liefde12:00:0215:57:3603:57:343
LE 47 Kentskele12:01:2916:17:0704:15:384

Uitslag Zaterdag Kleine Klippers

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Najade12:04:5516:56:1204:51:171
De Verwondering12:04:5517:09:1705:04:222
Catharina van Mijdrecht12:08:1618:00:0005:51:443

Uitslag Zaterdag Grote klippers

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
La Bohéme12:00:4016:06:3804:05:581
Eensgezindheid12:01:2116:14:0104:12:402
Deinemeid12:02:5916:16:0804:13:093
Willem Jacob12:13:1116:28:5004:15:394
Broedertrouw12:03:2816:23:3604:20:085
Alida12:02:2916:24:4904:22:206
Nicolaas Mulerius12:00:2016:31:2404:31:047
Johanna Engelina12:07:2016:40:2204:33:028
Zwarte Valk12:14:4716:53:4804:39:019
Vriendschap12:08:0616:47:2104:39:1510
Bree Sant12:01:0216:48:0604:47:0411
Strijd12:40:2017:30:0004:49:4012
Nil Desperandum12:16:5517:11:1104:54:1613
Mon Désir12:15:4017:13:3104:57:5114
Meridiaan12:05:3317:09:0805:03:3515
Rival12:09:5517:14:2505:04:3016
Bontekoe12:01:5017:07:3805:05:4817
Nirwana12:08:3017:18:5605:10:2618
Gulden Belofte12:12:0919:00:0006:47:5119

Uitslag Zaterdag Kleine Tjalken

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Stormvogel11:09:4115:11:1804:01:371
Pelikaan11:05:4515:20:3004:14:452
Jacobsschelp11:34:0017:45:0006:11:003
Eben Haezer11:16:1420:00:0008:43:464

Uitslag Zaterdag Grote Tjalken

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Eenvoud12:02:1416:05:0904:02:551
Voorwaarts12:04:0516:09:2104:05:162
Overwinning12:02:5516:11:5704:09:023
Hollandia12:06:2416:18:0404:11:404
Vertrouwen12:07:1016:44:1004:37:005
Eendracht12:00:4716:38:4404:37:576
Fosta12:00:1116:53:0804:52:577
Balder12:11:4617:11:1704:59:318
LinquendaGeen tijd9
VerwisselingGeen tijd10

Uitslag Zaterdag Overig

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Thresoor ZA311:08:1415:21:0604:12:521
BU3711:06:3315:25:1204:18:392
QJ111:01:5215:22:5204:21:003
BU1711:04:4415:29:1404:24:304
Bibber11:13:3515:46:5204:33:175

Uitslag Zondag Visserijschepen

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
HN 1110:31:4513:07:2202:35:371
Waterton LD110:39:5013:45:1403:05:242
AM 110:32:3813:45:3103:12:533
VD 1710:32:5413:59:0403:26:104
VD 24110:32:1713:59:0403:26:475
VD 8410:30:5314:20:0703:49:146

Uitslag Zondag Lemster Aken

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
ZA 1 [De Jager]11:31:2813:39:4202:08:141
Grote Jager [VA 180]11:30:4913:40:2702:09:382
LE 47 Kentskele11:30:2813:44:5502:14:273
Brandende Liefde11:30:0413:45:1602:15:124

Uitslag Zondag Grote klippers

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Zwarte Valk12:17:4514:33:5002:16:051
Deinemeid11:52:5214:10:2502:17:332
Willem Jacob11:49:4514:08:3702:18:523
Nil Desperandum12:18:2214:38:4602:20:244
Meridiaan12:40:2615:01:0602:20:405
La Bohéme11:40:3714:03:0302:22:266
Alida11:46:0714:09:3802:23:317
Nicolaas Mulerius11:47:2614:13:2802:26:028
Nirwana12:14:4814:43:1602:28:289
Broedertrouw11:52:4714:23:3702:30:5010
Vriendschap12:31:0115:04:0202:33:0111
Mon Désir11:55:4714:30:4902:35:0212
Bree Sant12:04:2814:42:3902:38:1113
Rival12:01:3314:39:4502:38:1214
Eensgezindheid11:43:4914:22:0502:38:1615
Strijd12:13:4014:56:4502:43:0516
Johanna Engelina11:47:0614:33:4702:46:4117
Bontekoe11:59:1214:45:5802:46:4618
Gulden Belofte11:44:1515:07:1403:22:5919

Uitslag Zondag Kleine Klippers

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Catharina van Mijdrecht12:15:5614:42:3902:26:431
Najade11:33:4814:29:1002:55:222
De Verwondering11:42:4014:40:4002:58:003

Uitslag Zondag Kleine Tjalken

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Stormvogel10:41:5113:01:0102:19:101
Pelikaan10:37:4813:03:1802:25:302
Eben Haezer10:50:3314:08:2803:17:553
Jacobsschelp10:35:4015:14:0004:38:204

Uitslag Zondag Grote Tjalken

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
Hollandia11:39:3513:43:1102:03:361
Eenvoud11:36:5713:51:1102:14:142
Overwinning11:34:0713:57:5802:23:513
Eendracht11:35:5314:04:4702:28:544
Vertrouwen12:02:0114:31:0302:29:025
Voorwaarts11:33:5014:03:0302:29:136
Fosta12:00:0914:35:4402:35:357
Balder11:53:5614:33:0902:39:138
VerwisselingGeen tijd9
LinquendaGeen tijd10

Uitslag Zondag Overig

Naam schipStarttijdFinishtijdVaartijdPlaats
BU3710:34:4513:00:4002:25:551
BU1710:33:5513:00:4402:26:492
Bibber10:30:3013:01:0702:30:373
Thresoor ZA310:30:2713:01:2902:31:024
QJ110:31:0014:07:1903:36:195

Uitslag Totaal Visserijschepen

Naam schipTijd ZaterdagTijd ZondagTotale TijdPlaats
HN 1104:34:4002:35:3707:10:171
AM 104:47:4903:12:5308:00:422
Waterton LD105:08:4303:05:2408:14:073
VD 1704:48:5003:26:1008:15:004
VD 24104:59:1603:26:4708:26:035
VD 8405:29:2303:49:1409:18:376

Uitslag Totaal Lemster Aken

Naam schipTijd ZaterdagTijd ZondagTotale TijdPlaats
ZA 1 [De Jager]03:49:1202:08:1405:57:261
Grote Jager [VA 180]03:52:3402:09:3806:02:122
Brandende Liefde03:57:3402:15:1206:12:463
LE 47 Kentskele04:15:3802:14:2706:30:054

Uitslag Totaal Grote klippers

Naam schipTijd ZaterdagTijd ZondagTotale TijdPlaats
La Bohéme04:05:5802:22:2606:28:241
Deinemeid04:13:0902:17:3306:30:422
Willem Jacob04:15:3902:18:5206:34:313
Alida04:22:2002:23:3106:45:514
Eensgezindheid04:12:4002:38:1606:50:565
Broedertrouw04:20:0802:30:5006:50:586
Zwarte Valk04:39:0102:16:0506:55:067
Nicolaas Mulerius04:31:0402:26:0206:57:068
Vriendschap04:39:1502:33:0107:12:169
Nil Desperandum04:54:1602:20:2407:14:4010
Johanna Engelina04:33:0202:46:4107:19:4311
Meridiaan05:03:3502:20:4007:24:1512
Bree Sant04:47:0402:38:1107:25:1513
Strijd04:49:4002:43:0507:32:4514
Mon Désir04:57:5102:35:0207:32:5315
Nirwana05:10:2602:28:2807:38:5416
Rival05:04:3002:38:1207:42:4217
Bontekoe05:05:4802:46:4607:52:3418
Gulden Belofte06:47:5103:22:5910:10:5019

Uitslag Totaal Kleine Klippers

Naam schipTijd ZaterdagTijd ZondagTotale TijdPlaats
Najade04:51:1702:55:2207:46:391
De Verwondering05:04:2202:58:0008:02:222
Catharina van Mijdrecht05:51:4402:26:4308:18:273

Uitslag Totaal Kleine Tjalken

Naam schipTijd ZaterdagTijd ZondagTotale TijdPlaats
Stormvogel04:01:3702:19:1006:20:471
Pelikaan04:14:4502:25:3006:40:152
Jacobsschelp06:11:0004:38:2010:49:203
Eben Haezer08:43:4603:17:5512:01:414

Uitslag Totaal Grote Tjalken

Naam schipTijd ZaterdagTijd ZondagTotale TijdPlaats
Hollandia04:11:4002:03:3606:15:161
Eenvoud04:02:5502:14:1406:17:092
Overwinning04:09:0202:23:5106:32:533
Voorwaarts04:05:1602:29:1306:34:294
Vertrouwen04:37:0002:29:0207:06:025
Eendracht04:37:5702:28:5407:06:516
Fosta04:52:5702:35:3507:28:327
Balder04:59:3102:39:1307:38:448
VerwisselingGeen tijdGeen tijd9
LinquendaGeen tijdGeen tijd10

Uitslag Totaal Overig

Naam schipTijd ZaterdagTijd ZondagTotale TijdPlaats
Thresoor ZA304:12:5202:31:0206:43:541
BU3704:18:3902:25:5506:44:342
BU1704:24:3002:26:4906:51:193
Bibber04:33:1702:30:3707:03:544
QJ104:21:0003:36:1907:57:195