Uitslag 2023

Uitslag Zaterdag Visserijschepen

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
VD 17 11:03:45 15:32:19 04:28:34 1
BU 32 11:07:34 15:38:27 04:30:53 2
AM 1 11:03:08 15:41:15 04:38:07 3
VD 172 11:01:16 15:40:59 04:39:43 4
VD 84 11:02:15 16:03:17 05:01:02 5

Uitslag Zaterdag Lemster Aken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
ZA 1 De Jager 12:00:31 14:57:04 02:56:33 1
Grote Jager (VA 180) 12:02:56 15:00:12 02:57:16 2
Brandende Liefde 12:01:29 15:04:15 03:02:46 3
LE 37 11:05:42 14:49:52 03:44:10 4

Uitslag Zaterdag Kleine Klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Willem Jacob 12:24:17 15:39:40 03:15:23 1
Deinemeid 12:04:03 15:27:42 03:23:39 2
Najade 12:01:38 15:45:52 03:44:14 3
Vrijheid 12:04:03 16:10:08 04:06:05 4

Uitslag Zaterdag Grote klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
La Bohème 12:08:16 15:09:56 03:01:40 1
Eensgezindheid 12:26:04 15:39:24 03:13:20 2
Alida 12:28:22 15:52:25 03:24:03 3
Welvaart 12:14:25 15:47:50 03:33:25 4
Broedertrouw 12:28:16 16:04:17 03:36:01 5
Johanna Engelina 12:09:17 15:54:54 03:45:37 6
Nirwana 12:06:42 15:59:00 03:52:18 7
Bontekoe 12:14:01 16:13:45 03:59:44 8
Bree Sant 12:30:00 16:37:27 04:07:27 9
Strijd 12:16:17 16:26:49 04:10:32 10
Rival 12:09:44 16:20:36 04:10:52 11
Nil Desperandum 12:10:30 16:22:40 04:12:10 12
Ortolan 12:30:00 16:45:54 04:15:54 13
Waterman 12:20:20 16:42:52 04:22:32 14
Gulden Belofte 12:18:04 16:42:07 04:24:03 15

Uitslag Zaterdag Kleine Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Bruzer 11:04:23 15:00:40 03:56:17 1
Kleine Jager 12:03:20 15:59:44 03:56:24 2
Volharding 11:07:21 16:36:39 05:29:18 3
Zuiderzee (2) 11:04:12 17:14:13 06:10:01 4
Jacobsschelp 11:01:35 Geen tijd 5

Uitslag Zaterdag Grote Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Eenvoud 12:26:52 15:36:12 03:09:20 1
Hollandia 12:18:27 15:38:54 03:20:27 2
Goede verwachting 12:05:30 15:39:47 03:34:17 3
Zorg met vlijt 12:25:52 16:22:23 03:56:31 4
Vrouw Dina 12:30:00 16:35:55 04:05:55 5
Iselmar 12:22:17 16:35:52 04:13:35 6
Lotus Geen tijd 7
Linquenda 12:32:22 Geen tijd 8

Uitslag Zaterdag Overig

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
BU 17 11:00:45 14:58:00 03:57:15 1
Jan Krul 11:00:23 16:35:29 05:35:06 2

Uitslag Zondag Visserijschepen

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
VD 17 10:34:21 12:40:54 02:06:33 1
VD 172 10:33:36 12:45:44 02:12:08 2
AM 1 10:35:11 12:47:53 02:12:42 3
BU 32 10:35:21 12:57:47 02:22:26 4
VD 84 10:42:10 13:15:24 02:33:14 5

Uitslag Zondag Lemster Aken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Grote Jager (VA 180) 11:32:56 12:57:29 01:24:33 1
ZA 1 De Jager 11:30:17 12:55:28 01:25:11 2
Brandende Liefde 11:30:29 12:56:51 01:26:22 3
LE 37 10:36:14 12:20:17 01:44:03 4

Uitslag Zondag Grote klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Eensgezindheid 11:40:58 13:05:12 01:24:14 1
Alida 11:30:18 12:57:06 01:26:48 2
Broedertrouw 11:44:35 13:16:43 01:32:08 3
La Bohème 11:46:12 13:19:35 01:33:23 4
Bontekoe 11:33:51 13:08:16 01:34:25 5
Welvaart 11:30:47 13:06:41 01:35:54 6
Johanna Engelina 11:56:25 13:35:07 01:38:42 7
Rival 11:43:42 13:24:07 01:40:25 8
Nirwana 11:42:03 13:25:45 01:43:42 9
Bree Sant 11:39:28 13:23:48 01:44:20 10
Ortolan 11:36:47 13:24:08 01:47:21 11
Strijd 11:51:13 13:40:33 01:49:20 12
Nil Desperandum 11:40:58 13:32:24 01:51:26 13
Gulden Belofte 11:50:27 14:11:30 02:21:03 14
Waterman 11:48:25 14:13:42 02:25:17 15

Uitslag Zondag Kleine Klippers

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Deinemeid 11:31:48 13:08:48 01:37:00 1
Willem Jacob 11:55:28 13:32:49 01:37:21 2
Najade 11:49:24 13:47:13 01:57:49 3
Vrijheid 11:37:39 13:42:02 02:04:23 4

Uitslag Zondag Kleine Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Kleine Jager 11:38:23 13:20:03 01:41:40 1
Zuiderzee (2) 10:32:20 12:58:24 02:26:04 2
Volharding 10:32:34 12:59:47 02:27:13 3
Bruzer 10:31:37 Geen tijd 4
Jacobsschelp Geen tijd 5

Uitslag Zondag Grote Tjalken

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Eenvoud 11:40:58 13:11:06 01:30:08 1
Hollandia 11:47:13 13:20:42 01:33:29 2
Zorg met vlijt 11:31:52 13:20:21 01:48:29 3
Iselmar 11:46:57 14:04:02 02:17:05 4
Lotus Geen tijd 5
Vrouw Dina 11:55:29 Geen tijd 6
Linquenda Geen tijd 7
Goede verwachting Geen tijd 8

Uitslag Zondag Overig

Naam schip Starttijd Finishtijd Vaartijd Plaats
Jan Krul Geen tijd 1
BU 17 Geen tijd 2

Uitslag Totaal Visserijschepen

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
VD 17 04:28:34 02:06:33 06:35:07 1
AM 1 04:38:07 02:12:42 06:50:49 2
VD 172 04:39:43 02:12:08 06:51:51 3
BU 32 04:30:53 02:22:26 06:53:19 4
VD 84 05:01:02 02:33:14 07:34:16 5

Uitslag Totaal Lemster Aken

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
ZA 1 De Jager 02:56:33 01:25:11 04:21:44 1
Grote Jager (VA 180) 02:57:16 01:24:33 04:21:49 2
Brandende Liefde 03:02:46 01:26:22 04:29:08 3
LE 37 03:44:10 01:44:03 05:28:13 4

Uitslag Totaal Grote klippers

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
La Bohème 03:01:40 01:33:23 04:35:03 1
Eensgezindheid 03:13:20 01:24:14 04:37:34 2
Alida 03:24:03 01:26:48 04:50:51 3
Broedertrouw 03:36:01 01:32:08 05:08:09 4
Welvaart 03:33:25 01:35:54 05:09:19 5
Johanna Engelina 03:45:37 01:38:42 05:24:19 6
Bontekoe 03:59:44 01:34:25 05:34:09 7
Nirwana 03:52:18 01:43:42 05:36:00 8
Rival 04:10:52 01:40:25 05:51:17 9
Bree Sant 04:07:27 01:44:20 05:51:47 10
Strijd 04:10:32 01:49:20 05:59:52 11
Ortolan 04:15:54 01:47:21 06:03:15 12
Nil Desperandum 04:12:10 01:51:26 06:03:36 13
Gulden Belofte 04:24:03 02:21:03 06:45:06 14
Waterman 04:22:32 02:25:17 06:47:49 15

Uitslag Totaal Kleine Klippers

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Willem Jacob 03:15:23 01:37:21 04:52:44 1
Deinemeid 03:23:39 01:37:00 05:00:39 2
Najade 03:44:14 01:57:49 05:42:03 3
Vrijheid 04:06:05 02:04:23 06:10:28 4

Uitslag Totaal Kleine Tjalken

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Kleine Jager 03:56:24 01:41:40 05:38:04 1
Volharding 05:29:18 02:27:13 07:56:31 2
Zuiderzee (2) 06:10:01 02:26:04 08:36:05 3
Jacobsschelp Geen tijd Geen tijd 4
Bruzer 03:56:17 Geen tijd 5

Uitslag Totaal Grote Tjalken

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Eenvoud 03:09:20 01:30:08 04:39:28 1
Hollandia 03:20:27 01:33:29 04:53:56 2
Zorg met vlijt 03:56:31 01:48:29 05:45:00 3
Iselmar 04:13:35 02:17:05 06:30:40 4
Lotus Geen tijd Geen tijd 5
Vrouw Dina 04:05:55 Geen tijd 6
Linquenda Geen tijd Geen tijd 7
Goede verwachting 03:34:17 Geen tijd 8

Uitslag Totaal Overig

Naam schip Tijd Zaterdag Tijd Zondag Totale Tijd Plaats
Jan Krul 05:35:06 Geen tijd 1
BU 17 03:57:15 Geen tijd 2
Scroll naar boven